Tapetování a čalounění

Služby pro ještě krásnější interiér

Dekorativní tapety probudí noblesní náladu v jakékoli místnosti vašeho domova. Toto nadčasové řešení okamžitě povznese interiér na novou úroveň. Ať už hledáte estetickou změnu ložnice, kuchyně, koupelny nebo dokonce fasády, tým našich zkušených odborníků je připraven k profesionální instalaci – aby byl výsledek dokonalý. 

Co tapetujeme?

Designové tapety ani zdaleka nemusejí osvěžit jen ložnici nebo obývací pokoj. Díky pestré nabídce materiálů tapetujeme také místnosti s většími nároky na odolnost. Vytapetovat a snadno tak oživit třeba koupelnu či domácí spa není žádný problém. Estetickou změnu provedeme dokonce i na fasádu domu. Proměnit bydlení a cítit se jako v novém? Nechte to na nás.

Co čalouníme?

Cokoli, co potřebuje oživit či opravit. Moderní, retro i historický nábytek zrenovujeme díky zručným čalouníkům, kteří pracují s kvalitními potahovými materiály. Čalounit lze v podstatě vše – od křesla, taburetu, rohové lavice, pohovky, židle až po lůžko, bytové doplňky či venkovní nábytek. Volba materiálu se liší podle využití nábytku a finálního vzhledu. Nemusíte se loučit s oblíbeným kusem. Dopřejeme mu bezchybný vzhled a mnoho dalších let, kdy ozdobí váš domov. 

Proč se zbavovat stylového starého nábytku? Probuďte v něm znovu život. Naše látky oživí jakoukoli starou židli, křeslo či pohovku. Vychutnejte si kvalitu a kouzlo vašeho oblíbeného vybavení, které si zaslouží nový kabát. Naši čalouníci čerpají ze zkušeností, které si nesou z různorodých realizací. Nebojí se ani materiálů, jako je kůže, sklolaminát či textil

Opravdový luxus do interiéru nevnášejí nové věci, ale osobitost.

Zeptejte se nás. Na vaše dotazy rádi odpovíme na telefonu 774 34 10 92, e-mailu marthi@marthi.cz nebo vyplňte kontaktní formulář níže.